NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 7 stycznia 2024 r.

Z nieba odezwał się głos: «Ty jesteś moim Synem umiłowanym, w Tobie mam upodobanie».

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego, kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, tradycyjnie jednak wystrój kościołów i śpiew kolęd pozostaje do 2 lutego. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św.
  2. Na czas trwania kolędy w tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 15.00. (z wyjątkiem sobót). Nie ma Mszy św. w tygodniu w kaplicach filialnych.
  3. Wizyta Duszpasterska – Kolęda w tym tygodniu:
    • 8 stycznia 2023 r. Poniedziałek od 16.00 Kątna ul. Kasztanowa, Pałacowa, Sportowa; 9 stycznia 2023 r. Wtorek od 16.00 Kątna ul. Leśna, Lawendowa, Spokojna;
    • 10 stycznia 2023 r. Środa od 16.00 Śliwice ul. Topolowa, Magnoliowa;
    • 11 stycznia 2023 r. Czwartek od 16.00 Śliwice ul. Jodłowa, Wrocławska, Rajska, Platanowa;
    • 12 stycznia 2023r. Piątek od 16.00 Śliwice ul. Akacjowa, Sosnowa Dębowa;
    • 13 stycznia 2023r. Sobota od 12.00 Pietrzykowice.
    • Odwiedzamy te rodziny, tych mieszkańców, którzy wcześniej zaprosili kapłanów składając zaproszenie
    • Można jeszcze składać zaproszenie na kolędę w formie papierowej lub elektronicznej przez mail parafii.
  4. Kancelaria parafialna czynna bezpośrednie po Mszy św. o godz.15.00. W innych godzinach można umówić się telefonicznie.
  5. Bóg zapłać wszystkim którzy uczestniczyli i przyczynili się do zorganizowania V Orszaku Trzech Króli: rodzinom naszej parafii, scholii Hosanna, chórowi parafialnemu, OSP Brzezia Łąka, Policji.
  6. Tradycją naszej parafii była składka na sprzątanie i kwiaty do kościoła, jeśli to możliwe to proszę o składkę 50 zł.

POŻEGNANIE

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Lesiaka z Brzeziej Łąki; śp. Andrzeja Krzystka z Brzeziej Łąki; śp. Wacława Cendrowicza z Wrocławia. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci

z życzeniami Błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień

Ks. Tomasz Płukarski