XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 listopada 2023 r. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

« Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnie uczyniliście”.»

• Ostatnia niedziela roku liturgicznego, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
    • Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00, 3 chłopców naszej parafii zostało ministrantami. Gratulujemy!
    • We Wrocławiu odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Zespołów Presynodalnych. Początek o godz. 15.00 w kościele NMP na Piasku. Zapraszamy do udziału.
    • Naszymi ofiarami do puszki wspieramy budowę nowych kościołów w naszej archidiecezji.
    • Spowiedź św.: w dni powszednie i w niedzielę – 15 min. przed Mszą św.
    • Środa – Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
    • Czwartek – adoracja do godz. 20.00.
    • I Piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 17.30.
    • I Sobota miesiąca
      • odwiedziny osób chorych i starszych z Komunią św.
      • po Mszy wieczornej zmiana tajemnic różańcowych
      • całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
      • proszę o pomoc w generalnym sprzątaniu kościoła na uroczystość odpustową i zbliżające się święta. Początek o godz. 8.00
  3. Najbliższa niedziela:
    • I Niedziela Adwentu. W naszej parafii będziemy gościć p. Agnieszkę Bugała, autorkę książki o błogosławionej rodzinie Ulmów.
    • O godz. 10.00 Msza św. dla dzieci z klas III i rodziców, przygotowujących się do I Komunii św.
    • Po Mszach św. poświęcenie opłatków na stół wigilijny. Opłatki będą roznoszone w poszczególnych miejscowościach. Złożone ofiary są przeznaczone na potrzeby parafii.
    • Będą rozprowadzane Świece Caritas w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Duża świeca w cenie 20 zł, a mała 10 zł.
    • Ministranci naszej parafii będą rozprowadzać sianko na stół wigilijny. Dochód przeznaczony jest na fundusz ministrancki.
  4. Kancelaria parafialna czynna, w środę, czwartek i piątek pół godziny od zakończenia Mszy św.