XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 października 2023 r.

Jezus im rzekł: « Królestwo Boże będzie wam zabrane, a dane narodowi, który wyda jego owoce»

• Nabożeństwo Różańcowe o 17.15
    • Codziennie nabożeństwo różańcowe, o godz. 17.30.
    • Czwartek – Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    • Piątek – 13 października Rocznica ostatniego z Objawień z Fatimy. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją światła. W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.
    • Sobota – Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w pełnionej misji.
    • Kościół w Polsce obchodzić będzie Dzień Papieski – jest to wyraz wdzięczności za dar życia Jana Pawła II. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – celem jest  ufundowanie stypendiów dla młodzieży szkolnej z ubogich rodzin.
    • Taca przeznaczona jest na cele remontowe kościoła parafialnego.
  4. Przed nami:
    • 21 października z wrocławskiej Katedry o godz. 6.00, wyruszy Piesza Pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Zapisy na autobus do Wrocławia i na powrót z Trzebnicy w zakrystii. Wyjazd z Brzeziej łąki o godz. 5.10

KALENDARZ LITURGICZNY NA TYDZIEŃ:

• 13 października (piątek) – bł. Honorata Koźmińskiego (wspomnienie)