XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24 września 2023 r.

Jezus powiedział do uczniów: « …ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi ».

• XXV w roku liturgicznym
    • W dni powszednie modlitwa różańcowa o godz. 17.30.
    • Poniedziałek – Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego o godz. 19.00 w parafii pw. św. Jana w Oleśnicy.
    • Poniedziałek i Środa po Mszy św. wieczornej próby Chóru Parafialnego. Zapraszamy chętne osoby.
    • Czwartek – zapraszamy dzieci z klas 1-6 na pierwszą próbę scholii. Początek o godz. 17.00 na plebani. Opiekunem duchowym scholii jest pan Paweł Masternak.
    • Pierwszą miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu.
    • O godz. 10.00 Msza św. dla dzieci z klas III i rodziców, przygotowujących się do I Komunii św. Na Mszy św. dzieci otrzymają poświęcone różańce.
    • Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15.
  4. Przed nami:
    • Zapraszamy nowe osoby do wspólnej modlitwy różańcowej w Różach Różańcowych. Informacje u ks. Proboszcza.
    • Codziennie nabożeństwo różańcowe w październiku, o godz. 17.30, w niedzielę o 17.15.
    • 21 października z wrocławskiej Katedry o godz. 6.00, wyruszy Piesza Pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Zapisy na autobus do Wrocławia i na powrót z Trzebnicy u ks. Proboszcza.
  5. Bóg zapłać za ofiary na rzecz Radio Rodzina. Zbiórka wyniosła 540 zł.
  6. Kancelaria parafialna czynna, od środy do piątku, w godz. 18.30 do 19.00.
  7. Spowiedź św.: w dni powszednie i w niedzielę – 10 min. przed Mszą św.

POŻEGNIANIE

Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego: śp. Bronisława Stępnia ze Śliwic. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

KALENDARZ LITURGICZNY NA TYDZIEŃ

• 27 września (środa) – św. Wincentego a Paulo, prezbitera (wspomnienie)
  • 28 września (czwartek) – św. Wacława, męczennika (wspomnienie)
  • 29 września (piątek) – Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela (święto)