XXI niedziela zwykła – 27 sierpnia 2023 r.

Jezus zapytał ich: «A wy za kogo Mnie uważacie?» Odpowiedział Szymon Piotr: «Ty jesteś Mesjasz, Syn Boga żywego».

• XXI niedziela zwykła.
    • Środa – Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
    • Czwartek – po Mszy św. wieczornej adoracja do godz. 20.00
    • 1 września – W dniu rocznicy wybuchu II wojny światowej pamiętajmy o modlitwie w intencji wszystkich ofiar wojen oraz w intencji pokoju.
    • Pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.
    • Pierwsza sobota miesiąca – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. po Mszy św. wieczornej, zmiana tajemnic różańcowych i Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca. Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu
    • Pierwszą miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Z dniem 31 sierpnia br. ksiądz Arcybiskup Józef Kupny odwołał ks. Macieja Zacharczuka z funkcji wikariusza naszej parafii, powołując na wikariusza Archikatedry Wrocławskiej. Msza św. dziękczynna za 5-letnią posługę ks. Macieja w naszej parafii będzie sprawowana 30 sierpnia o godz. 18.00. Z dniem 1 września nowym wikariuszem naszej parafii został ustanowiony ks. Radosław Bariasz dotychczasowy wikariusz parafi NMP Miłosierdzia w Oleśnicy.
  5. Msza św. dla rodziców i dzieci klas III, na rozpoczęcie przygotowania do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 10 września o godz. 10.00. Podczas Mszy św. będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla uczniów, rodziców i nauczycieli na nowy rok nauki szkolnej. Na zakończenie Mszy św. zostaną poświęcone przybory szkolne. Serdecznie zapraszamy na tę Mszę św. dzieci wraz z rodzicami.
  6. Kancelaria parafialna czynna środa, czwartek, piątek po Mszy św. wieczornej.

ŻYCZENIA

Parafianom, Gościom, Jubilatom i Solenizantom życzę pięknego tygodnia!