XVII niedziela zwykła – 30 lipca 2023 r.

„Zrozumieliście to wszystko?» Odpowiedzieli Mu: «Tak».

• XVII w roku liturgicznym
    • Wtorek – 1 sierpnia, przypada 79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Zapraszamy do modlitwy w intencji pokoju dla naszej Ojczyzny i całego świata.
    • Środa – ks. Proboszcz od godz. 9.00 odwiedzi osoby chore i starsze z posługą sakramentalną.
    • Czwartek – wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Można również zapisać się do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce.
    • I czwartek miesiąca – modlimy się o powołania kapłańskie, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00
    • I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30
    • I sobota miesiąca – ks. Maciej od godz. 9.00 odwiedzi osoby chore i starsze z posługą sakramentalną. Po Mszy wieczornej zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Całonocna adoracja do godz. 7.00
  3. Kancelaria czynna w dni powszednie od 18.30 do 19.00.
    • Pierwsza niedziela miesiąca – adoracja najświętszego Sakramentu.
  5. Witamy w naszej parafii nowego organistę p. Krzysztofa Kozickiego.

POŻEGNIANIE

Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Stanisławę Domagała Brzeziej Łąki; śp. Czesława Dudę. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

• III- Łukasz SIKORA, zam. parafia Wrocław-Pawłowice, Magdalena KOŚCIK, zam. parafia Wrocław-Pawłowice
  • II – Michał BOŚ, parafia Brzezia Łąka, Marta URBANIAK, parafia Ducha Świętego we Wrocławiu

KALENDARZ LITURGICZNY