XVI niedziela zwykła – 23 lipca 2023 r.

« Jezus opowiedział tłumom tę przypowieść: «Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swojej roli. Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł. »

• XVI w roku liturgicznym.
    • Spowiedź św. – 15 min. przed Mszą św.
    • Kancelaria czynna w dni powszednie od 18.30 do 19.00.
    • Wtorek – przypada święto św. Jakuba, apostoła. W tym dniu wspominamy również św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Po Mszy św. wieczornej będzie możliwość błogosławieństwa pojazdów i kierowców.
    • Środa – Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00
    • Czwartek – Adoracja po Mszy św. do godz. 20.00.
  3. Wszystkim podróżującym, pielgrzymującym i uczestnikom różnych form wypoczynku życzymy bezpieczeństwa i nabrania sił do dalszej pracy lub nauki.

POŻEGNIANIE

Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Stanisława Krawczyka z Kątnej; śp. Helenę Głuch. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

• II – Łukasz SIKORA, zam. parafia Wrocław-Pawłowice, Magdalena KOŚCIK, zam. parafia Wrocław-Pawłowice
  •  I – Michał BOŚ, parafia Brzezia Łąka,  Marta URBANIAK, parafia Ducha Świętego we Wrocławiu

Ks. Tomasz Płukarski – proboszcz