II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 5 marca 2023 r.

“Piotr rzekł do Jezusa: „Panie, dobrze, że tu jesteśmy.”

1.  Dzisiejsza niedziela:
    • Druga niedziela Wielkiego Postu, tradycyjnie obchodzona jest w Kościele, jako dzień modlitw w intencji misji – zbiórka ofiar do puszki na dzieło misyjne.
    • Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15
    • Środa: Nowenna do NMP.
    • Czwartek – po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.
    • Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: Raków, środa godz. 16.45; Śliwice, czwartek godz. 16.45; Kątna piątek godz. 16.45; Brzezia Łąka piątek godz. 17.30
    • Taca przeznaczona na cele remontowe kościoła parafialnego, została zamówiona nowa ambonka do naszego kościoła.
  4. Przed nami:
    • Parafialna Ekstremalna Droga Krzyżowa do sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy (ok. 30 km) odbędzie się 18 marca. Zapisy i informacje w zakrystii u ks. Proboszcza.
    • Droga Krzyżowa ulicami Brzeziej Łąki odbędzie się w piątek 24 marca.
  5. Bóg zapłać za ofiary na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. Zebrana kwota to 1880 zł i 10 Euro.
  6. W zakrystii można nabyć wielkanocne baranki z białej czekolady, CARITAS w cenie 10 zł.
  7. W kopertach, na tacę, można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  8. Kancelaria parafialna czynna środa, czwartek, piątek po Mszy św. wieczornej.

POŻEGNANIE:

W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Stanisław Myszakowski (l. 77) z Kątnej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…