NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 8 stycznia 2023 r.

A gdy Jezus został ochrzczony, natychmiast wyszedł z wody. A oto otworzyły się nad Nim niebiosa i ujrzał ducha Bożego zstępującego jak gołębica i przychodzącego nad Niego. A oto głos z nieba mówił: «Ten jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie».

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego, kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, ale tradycyjnie kolędy śpiewamy do 2 lutego. Taca przeznaczona na cele remontowe Kościoła. Zostało to spłaty 2500 zł.
    • Środa – Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
    • Sobota – po Mszy św. wieczornej koncert kolęd i pastorałek zespołu N.O.E. Bardzo serdecznie zapraszamy.
    • Kancelaria parafialna w sprawach pilnych czynna bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  3. Bóg zapłać wszystkim którzy uczestniczyli i przyczynili się do zorganizowania IV Brzeziołąckiego Orszaku Trzech Króli: rodzinom naszej parafii, chórowi parafialnemu, p. Pawłowi – katechecie, młodzieży, OSP Brzezia Łąka.
  4. Wizyta Duszpasterska – Kolęda w tym tygodniu:
    • 09 stycznia 2023 r. Poniedziałek od 16.00 Kątna ul. Leśna, Lawendowa, Spokojna;
    • 10 stycznia 2023 r. Wtorek od 16.00 Śliwice ul. Topolowa, Magnoliowa;
    • 11 stycznia 2023 r. Środa od 16.00 Śliwice ul. Jodłowa, Wrocławska, Rajska;
    • 12 stycznia 2023 r. Czwartek od 16.00 Śliwice ul. Akacjowa, Sosnowa Dębowa;
    • 13 stycznia 2023 r. Piątek od 16.00 Pietrzykowice;
    • 14 stycznia 2023 r. Sobota od 12.00 Bielawa ul. Jaśminowa, Chabrowa.
    • Można jeszcze składać zaproszenie na kolędę w formie papierowej lub elektronicznej.
  5. Tradycją naszej parafii była składka na sprzątanie i kwiaty do kościoła, jeśli to możliwe to proszę o składkę 50 zl.

z życzeniami Błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień

Ks. Tomasz Płukarski – proboszcz