Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 5 czerwca 2022 r.

„Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie – niech przyjdzie do Mnie i pije!”

• Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. Pierwsza miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu.
    • Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
    • Nabożeństwa czerwcowe, po Mszy św. o godz. 18.00.
    • Poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła.
    • Środa – Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
    • Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, jest to dzień szczególnej modlitwy w intencji kapłanów i powołań kapłańskich.
    • Sobota – 11 czerwca o godz. 11.00, w Katedrze Wrocławskiej odbędzie się beatyfikacja 10 sióstr elżbietanek, brutalnie skrzywdzonych i zamordowanych przez żołnierzy armii czerwonej. Z tej okazji w Hali Stulecia we Wrocławiu o godz. 18:30, odbędzie się muzyczne uwielbienie z modlitwą uzdrowienia, z wokalistami znanymi z polskiej sceny chrześcijańskiej. Darmowe wejściówki na muzyczny wieczór, wypełniony modlitwą są do odebrania u Sióstr Elżbietanek na św. Józefa 1/3 we Wrocławiu.
    • Niedziela Trójcy Przenajświętszej.
  4. ZAPRASZAMY na PIKINIK RODZINNY który odbędzie się 18 – 19 czerwca, przy świetlicy w Brzeziej Łące. Wiele atrakcji dla rodzin w sobotę i niedzielę. Dochód z pikniku jest przeznaczony na remont kaplicy w Kątnej. Prosimy o przynoszenie fantów: mieszkańcy Kątnej do p. Sołtys, mieszkańcy Oleśniczki do rodziny p. Fedorowicz, mieszkańcy Śliwic u p. Sołtysa, pozostali parafianie na plebanię. Prosimy o upieczenie ciasta na festyn.
  5. Bóg zapłać p. Janowi Bekerowi i p. Henrykowi Sikorze za przywiezienie brzózek.

• I – Paweł Płóciennik, Wrocław, Marlena Gac, Brzezia Łąka

Ks. Tomasz Płukarski – proboszcz