V NIEDZIELA w ciągu roku liturgicznego – 6 lutego 2022 r.

Gdy Jezus przestał mówić, rzekł do Szymona: «Wypłyń na głębię i zarzućcie sieci na połów!»

• I miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu.
    • Środa: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
    • Piątek: 11 luty wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego; Po Mszy św. o godz. 9.00 i o godz. 18.00 zostanie udzielony sakrament chorych. Prosimy o pomoc osobom starszym w uczestniczeniu w uroczystości lub też w skorzystaniu z przekazu internetowego.
  3. Bóg zapłać za ofiary dla Sióstr Klauzurowych. Zebrana kwota to 740 zł.
  4. Caritas Wrocław organizuje wyjazdową aktywizację dla seniorów do ośrodków w Łebie, nad morzem Bałtyckim. Informacje na plakacie w gablocie.
  5. Kancelaria parafialna czynna w środę, czwartek, piątek od godz. 18.30 do 19.00.
  6. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławionej niedzieli.

POŻEGNANIE W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Adam Batog (l. 68) z Kątnej; śp. Zbigniew Terelak (l. 62) z Wrocławia. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

KALENDARZ LITURGICZNY

• 10 luty (czwartek) – św. Scholastyki dziewicy (wspomnienie)
  • 11 luty (piątek) – NMP z Lourdes (wspomnienie)