VI NIEDZIELA w ciągu roku liturgicznego – 13 lutego 2022 r.

Błogosławieni jesteście, gdy ludzie was znienawidzą i gdy was wyłączą spośród siebie, gdy zelżą was i z powodu Syna Człowieczego odrzucą z pogardą wasze imię jako niecne: cieszcie się i radujcie w owym dniu, bo wielka jest wasza nagroda w niebie. Tak samo bowiem przodkowie ich czynili prorokom.

• VI niedziela w ciągu roku liturgicznego.
    • Środa: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
    • Sobota: zbiórka dla kandydatów na ministranta o godz. 12.00.
    • Z posługą Słowa Bożego będziemy gościć ks. Macieja Małygę, wikariusza biskupiego do spraw stałej formacji kapłanów.
  4. Zakończyliśmy wizytę kolędową. Odwiedziliśmy w tym roku 185 rodzin. Dodatkowo na Mszy św. „kolędowej” uczestniczyło 70 rodzin. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, szczerą rozmowę i cenne spostrzeżenia. Bóg zapłać za złożone ofiary kolędowe. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie i kwiaty do kościoła. Pamiętajmy w duchu troski o naszą świątynię, że każda rodzina raz w roku na ten cel składa 40 zł, ofiary można składać w kopertach na tacę lub przelewem na konto parafialne.
  5. Caritas Wrocław organizuje wyjazdową aktywizację dla seniorów do ośrodków w Łebie, nad morzem Bałtyckim. Informacje na plakacie w gablocie.
  6. Kancelaria parafialna czynna w środę, czwartek, piątek od godz. 18.30 do 19.00.
  7. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławionej niedzieli.

POŻEGNANIE W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Maria Tarocińska (l. 79) z Piszkawy; śp. Anna Łagoda (l. 54) z Brzeziej Łąki; śp. Regina Jaskuła (l.101) z Kątnej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

KALENDARZ LITURGICZNY

• 14 lutego (poniedziałek) – świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy (święto)