OGŁOSZENIA DOTYCZĄCE ORGANIZACJI WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ w Roku Pańskim 2022 w parafii Brzezia Łąka.

Wizyta kolędowa w tradycyjnej formie: odwiedziny domów połączone z udzieleniem błogosławieństwa ich mieszkańcom. Prosimy jednak nie czuć się w żaden sposób przymuszonym do zaproszenia księdza. Prosimy parafian, którzy chcą skorzystać z tradycyjnej wizyty duszpasterskiej o zgłoszenie gotowości przyjęcia księdza do 31 grudnia 2021 r. Są dwie możliwości zgłoszenia:

Wizyta kolędowa w tradycyjnej formie rozpocznie się 10 stycznia 2022 r. Szczegółowy plan kolędy zostanie opracowany po przyjęciu wszystkich zgłoszeń i podany w niedzielę 2 stycznia 2022 r.. W przypadku niewielkiej liczby zgłoszeń każda wizyta będzie umawiana indywidualnie.

MSZE ŚWIĘTE KOLĘDOWE BĘDĄ ODPRAWIANE OD 10 DO 21 STYCZNIA W INTENCJI PARAFIAN Z POSZCZEGÓLNYCH MIEJSCOWOŚCI.

Zapewniamy o naszej modlitwie również tych, którzy z przyczyn obiektywnych nie będą mogli się z nami spotkać na tegorocznej kolędzie.