III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7 marca 2021 r.

Kiedy zaś przebywał w Jerozolimie w czasie Paschy, w dniu świątecznym, wielu uwierzyło w imię Jego, widząc znaki, które czynił. Jezus natomiast nie zwierzał się im, bo wszystkich znał i nie potrzebował niczyjego świadectwa o człowieku. Sam bowiem wiedział, co w człowieku się kryje.

• Pierwsza miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu.
    • Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
    • Poniedziałek: Dzień Kobiet – Pamiętamy w modlitwie o wszystkich kobietach.
    • Wtorek: po Mszy św. wieczornej Katecheza o Eucharystii.
    • Środa: Przygotowując się do uroczystości św. Józefa pragniemy zaprosić wszystkich na nowennę przed tym świętem. Odmawiać ją będziemy codziennie, od 10 marca, przed Mszą św.
    • Czwartek: Różaniec przed Najświętszym Sakramentem w intencjach: ustania epidemii, Kościoła i naszej Ojczyzny.
    • Piątek: po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
    • Sobota: po Mszy wieczornej, adoracja w ciszy do godz. 20.00.
    • Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: Raków, środa godz. 17.00; Śliwice, czwartek godz. 17.00; Kątna piątek godz. 17.00; Brzezia Łąka piątek godz. 17.30
    • Rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne i potrwają do środy włącznie. Rekolekcje będzie prowadził O. Piotr Bęza CMF. Spowiedź rekolekcyjno – świąteczna, przy udziale zaproszonych księży, będzie 17 marca.
    • Zmiana godziny Mszy św. w Brzeziej Łące: z godz. 10.00 na godz. 10.15.
  4. Bóg zapłać za złożone ofiary na misje. Zebrana kwota to 590 zł.
  5. Parafialny Oddział Caritas, rozprowadza czekoladowe baranki. Dochód będzie przekazany przez Caritas Archidiecezji, na pomoc potrzebującym. Na stoliku prasowym wyłożone są skarbonki jałmużny wielkopostnej, akcja prowadzone przez CARITAS.
  6. W kopertach, na tacę, można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. Kancelaria parafialna czynna środa, czwartek, piątek po Mszy św. wieczornej.

ZAPOWIEDZI

• I – Krzysztof KOZICKI zam. Kruszyn, Aleksandra ZARZYCKA zam. Śliwice