XV Niedziela Zwykła – 12 lipca 2020 r.

„Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie. Bo stwardniało serce tego ludu, ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli, żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli, ani swym sercem nie rozumieli, i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił”.

1. W okresie wakacyjnym porządek Mszy św. pozostaje bez zmian; dotyczy to kościoła parafialnego i kaplic filialnych. Okazja do spowiedzi św. 15 minut przed Mszą św.
  2. W poniedziałek 13 lipca, bezpośrednio po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w środę o godz. 18.00.
  4. Kancelaria czynna w dni powszednie od 18.30 do 19.00.
  5. Trwa remont posadzki naszego kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary W tym tygodniu: drogą elektroniczną na konto parafialne, oraz za wpłaty dokonywane osobiście: 15 rodzin w sumie 3300 zł, oraz od mieszkańców Piszkawy 1700 zł. Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękuję osobom, które zbierają ofiary bezpośrednio w naszych domach, dziękuję za poświęcony czas i za zaangażowanie. Bóg Zapłać! Zachęcam do włączenia się w dzieło modlitewnego wsparcia naszego wspólnego przedsięwzięcia, jakim jest remont naszego kościoła parafialnego.
  6. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    • Fryderyk Łakomy, zam. Wrocław, Anna Włoszczyk, zam. Wrocław