XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2020 r.

Jezus powiedział do swoich apostołów: «Nie bójcie się ludzi! Nie ma bowiem nic skrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. Co mówię wam w ciemności, powtarzajcie w świetle, a co słyszycie na ucho, rozgłaszajcie na dachach.

1. W dniu dzisiejszym witamy w naszej parafii ks. Jacka Froniewskiego – Kanclerza Kurii we Wrocławiu. Dziękujemy za jego posługę duszpasterską i wygłoszone kazania.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w środę o godz. 18.00.
  3. Modlitwy TAIZE w środę o godz. 19.00
  4. Spotkanie rodziców, dzieci które przystąpią do I Komunii św. w dniu 20 września, odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w kościele parafialnym.
  5. Uwielbienie Pana Boga modlitwą przez zespół „Zagubiona Owca” i Chór Parafialny odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 19.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Kancelaria czynna w dni powszednie bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej.
  7. Przygotowujemy się do remontu posadzki w kościele parafialnym. Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu przez 6 rodzin w kwocie 6000 zł. Decyzją Rady Parafialnej będzie przeprowadzona zbiórka na cele remontowe w kościele parafialnym.
  8. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    • Mateusz Paczka, zam. Śliwice, Joanna Zarzycka, zam. Śliwice