XI Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2020 r.

1. Zgodnie z tradycją przez 8 kolejnych dni od Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, odbywać się będzie Procesja Eucharystyczna wokół kościoła, podczas której będzie odprawiane Nabożeństwo Czerwcowe. Zapraszamy dzieci sypiące kwiaty, ministrantów, Róże Różańcowe.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w środę o godz. 18.00.
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i poświęcenie wianków sporządzonych z kwiatów i ziół leczniczych, które są symbolem ludzkiej pracy.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje post.
  5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.
  6. Za tydzień w niedzielę o godz. 10.00, II grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę o godz. 10.00.
  7. Kancelaria czynna w dni powszednie bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej.
  8. W ubiegły czwartek obchodziliśmy uroczystość Bożego Ciała. Dziękujemy Bogu za możliwość świętowania mimo panującej epidemii, za piękną pogodę, wszystkim osobom, które przygotowały i udekorowały ołtarze. Dziękujemy dziewczynkom sypiącym kwiaty i ich rodzicom. Dziękujemy Służbie Liturgicznej, pani Katarzynie za prowadzenie śpiewu, p. kościelnemu. Straży OSP Brzezia Łąka za asystę przy Najświętszym Sakramencie, Paniom z Żywego Różańca, Panom którzy nieśli sztandary oraz wszystkim parafianom, którzy licznie uczestniczyli w procesji. Jest to piękny wyraz naszej wiary. Bóg zapłać za wszystko.
  9. Bóg zapłać za wspólna modlitwę w trakcie Nabożeństwa Fatimskiego.
  10. Przygotowujemy się do remontu posadzki w kościele parafialnym. Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu przez 5 rodzin w kwocie 900 zł. Spotkanie Rady Parafialnej dziś o godz. 17.00.
  11. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    • Piotr Leśniak, zam. Bielawa, Aleksandra Kawalec, zam. Bielawa