VI Niedziela Wielkanocna – 17 maja 2020 r.

Jezus powiedział do swoich uczniów: «Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania. Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Parakleta da wam, aby z wami był na zawsze – Ducha Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna. Ale wy Go znacie, ponieważ u was przebywa i w was będzie.”

1. Od dzisiaj w liturgii może uczestniczyć większa liczba osób. W kościele w Brzeziej Łące – 45 osób; w Kątnej – 23 osoby; w Rakowie – 9 osób; w Śliwicach – 14 osób
  2. Nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00. W niedziele nabożeństwa o godz. 17.30. W kaplicach filialnych nabożeństwo majowe po Mszy św.
  3. Różaniec z prośbą o ustanie epidemii, przed Najświętszym Sakramentem codzienne o godz. 20.30.
  4. W poniedziałek 18 maja, 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną o godz. 18.00. Po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo relikwiami, a następnie 100 minut dziękczynienia z św. Janem Pawłem II. O 20.30 różaniec z rozważaniami św. Jana Pawła II.
  5. W poniedziałek, wtorek, środę obchodzone są w Kościele – Dni Krzyżowe czyli modlitwy o dobre urodzaje i za kraje głodujące.
  6. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  7. Wszystkie Msze św. i nabożeństwa są transmitowane na stronie internetowej parafii.
  8. Bóg zapłać za ofiary umożliwiające funkcjonowanie naszej Parafii.
  9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Elżbieta Płoch.