XXXI Niedziela Zwykła – 3 listopada 2019 r.

Jezus  rzekł do Zacheusza: «Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu, gdyż i on jest synem Abrahama. Albowiem Syn Człowieczy przyszedł odszukać i zbawić to, co zginęło».

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca po każdej Mszy św.
  2. Za tydzień XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszą modlitwą i ofiarami do puszek po Mszy św., będziemy wspierać Kościół w Sudanie Południowym.
  3. Nabożeństwa wypominkowe w kościele parafialnym rozpoczynają się o godz. 18.00; połączone są z Koronką do Bożego Miłosierdzia, a następnie jest Msza święta. Szczegółowy program jest na stronie internetowej i w gablocie. W kaplicach filialnych modlitwa wypominkowa w niedzielę.
  4. Do 8 listopada włącznie każdy wierny każdego z tych dni może skorzystać z daru odpustu zupełnego w intencji zmarłych. Warunkiem jest pobożne nawiedzenie cmentarza połączone z modlitwą za zmarłych i modlitwą w intencjach Ojca św. (np. Zdrowaś Mario).
  5. Spowiedź św.: w tygodniu i w niedzielę – 10 min. przed Mszą św.
  6. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00
  7. Krąg Biblijny w najbliższy czwartek o godz. 19.00
  8. Spotkanie zainteresowanych przyjęciem młodzieży i pomocą w organizacji spotkania Taizé w naszej parafii – w piątek po Mszy św. o godz. 19.00.
  9. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w prace na cmentarzu i przygotowanie Uroczystości Wszystkich Świętych.
  10. Zapraszamy do czytelnictwa prasy katolickiej: Gość Niedzielny.