Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 9 czerwca 2019 r.

1. Dziś zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  2. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie: w tygodniu na zakończenie Mszy św. o godz. 18.00; w niedziele o godz. 17.30. W kaplicach filialnych po Mszy świętej.
  3. W poniedziałek, Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła (dawniej drugi dzień Zielonych Świąt). W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Wiecznego i Najwyższego Kapłana. Jest to dzień szczególnej modlitwy w intencji kapłanów i powołań kapłańskich.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w środę o godz. 18.00.
  5. Nabożeństwo Fatimskie z procesją światła, w czwartek o godz. 19.00.
  6. Spotkanie osób, które chcą się zaangażować w organizacje festynu parafialnego, który odbędzie się w dniach 13 – 14 lipca, w piątek o godz. 19.00.
  7. W sobotę o godz. 11.00 w Archikatedrze wrocławskiej uroczystość 6 rocznicy ingresu Arcybiskupa Józefa Kupnego. Podczas Mszy św., Ksiądz Arcybiskup dokona promocji lektorskiej naszego ministranta Pawła Kozioła; oraz ustanowi ceremoniarzem Ksawerego Łakomego. Nowego lektora i ceremoniarza polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  8. Modlitwa kanonami TAIZE w kościele parafialnym, w sobotę o godz. 19.30.
  9. 20 czerwca Boże Ciało. O dekorację I ołtarza prosimy mieszkańców Kątnej; II ołtarza mieszkańców Mydlic; III ołtarza mieszkańców Oleśniczki i IV ołtarza mieszkańców Pietrzykowic.
  10. Bóg zapłać za złożone ofiary na rzecz misji w Sudanie Południowym. Zebrana kwota to 1834 zł.
  11. Kancelaria czynna w dni powszednie bezpośrednio po Mszy świętej.
  12. ZAPOWIEDZI
    • III. Artur Musiał zam. Kątna, Natalia Góźdź zam. Sopot
    • III. Łukasz Wrzos zam. Oleśniczka, Anna Tunia zam. Mirków
    • I. Andrzej Perski zam. Pietrzykowice, Katarzyna Długosz zam. Świebodzice