VII Niedziela Wielkanocna – 2 czerwca 2019 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Przed błogosławieństwem końcowym Mszy św. Alicja Kopeć podzieli się świadectwem pracy misyjnej. Ofiary w Kamerunie. Po Mszy św. ofiary zebrane do puszki są przeznaczone na misje w Etiopii i Sudanie.
  2. Dziś w Polsce Święto Dziękczynienia. Za tydzień, po każdej Mszy św., zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie
  3. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie: w tygodniu na zakończenie Mszy św. o godz. 18.00; w niedziele o godz. 17.30. W kaplicach filialnych po Mszy świętej.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w kościele parafialnym od godz. 17.30, w kościołach filialnych o 16.40.
  5. 20 czerwca Boże Ciało. O dekorację I ołtarza prosimy mieszkańców Kątnej; II ołtarza mieszkańców Mydlic; III ołtarza mieszkańców Oleśniczki i IV ołtarza mieszkańców Pietrzykowic.
  6. Bóg zapłać wszystkim, którzy brali udział w FESTYNIE RODZINNYM. Szczególne podziękowania dla sponsorów, dobroczyńców, jak również organizatorów. Dochód z Festynu wyniósł 17 210 zł, jest przeznaczony na remont kaplicy w Kątnej.
  7. Za tydzień Zesłanie Ducha Świętego – Zielone Świątki. Kończy się okres wielkanocny.
  8. Kancelaria czynna w dni powszednie po Mszy świętej.
  9. ZAPOWIEDZI:
    • III Tomasz Hypś zam. Kamienna Góra, Paulina Korban zam. Bielawa
    • II Artur Musiał zam. Kątna,Natalia Góźdź zam. Sopot
    • II Łukasz Wrzos zam. Oleśniczka,Anna Tunia zam. Mirków
  10. POŻEGNANIE W minionym tygodniu, na miejsce wiecznego spoczynku, odprowadziliśmy śp. Józefa Sobczyka i śp. Janinę Pluta. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie