VI Niedziela Wielkanocna – 26 maja 2019 r.

1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.15 uroczystość Rocznicy I Komunii św. W Dzień Matki modlimy się za wszystkie mamy.
  2. Do piątku nabożeństwa majowe; w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00; w niedziele o godz. 17.30.
  3. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa począwszy od soboty codziennie: w tygodniu na zakończenie Mszy św. o godz. 18.00; w niedziele o godz. 17.30. W kaplicach filialnych po Mszy świętej.
  4. ZAPRASZAMY na FESTYN RODZINNY dziś od godz. 15.00. O godz. 17.00 Pokaz tańca, 18.30 Mecz RODZICE kontra DZIECI, 19.30 LOSOWANIE VOUCHER-ów.
  5. W sobotę 1 czerwca modlić się będziemy w intencji wszystkich dzieci w dniu ich święta. Od godz. 9.00 odwiedzimy osoby chore i starsze z posługą sakramentalną. Również po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca adoracyjna, Uroczystość – Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu gościć będziemy w naszej parafii Alicję Kopeć, świecką misjonarkę z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego. Ofiary zebrane do puszki są przeznaczone na misje w Etiopii i Sudanie.
  7. ZAPOWIEDZI:
    •  Tomasz Hypś zam. Kamienna Góra, Paulina Korban zam. Bielawa